Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#595546 Zotya32 Előzmény: #594498

33

lehetne már itt is ekakis rally. Re: 100-270

az itt durván a 33-100-at jelentené.

És utána 70-130, majd 120-180. :-)

Re: nincs cím

#594481 macika Előzmény: #594474

hívta már az irodsex embert hogy mi lesz az osztalékkal?

1 éve kussolnak a témával, vagy azok is mennek "gábor" fotex után tizedáron luxiba? ((

luxi börtönbe?

Re: nincs cím

#594301 macika Előzmény: #594296

Fürjes Balázs kormánybiztos decemberben úgy nyilatkozott, hogy a tervek szerint a márciusi FTC-Újpest bajnoki labdarúgó-mérkőzéssel zár be az Üllői úti Albert Stadion, az új aréna pedig 2014 őszére készülhet el. A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. (MNV) novemberben írta ki a kivitelezésre vonatkozó pályázatot. Ebből kiderült, hogy legalább 22 ezer, de belföldi meccsek esetén a vendég- és a hazai szektor állóhelyeivel 23 700 férőhelyes, fedett lelátójú stadion épül, amelyet a jelenlegihez képest 90 fokkal forgatnak el.

http://www.portfolio.hu/ingatlan/varoskep/marciusban_zar_be_albert_stadion.179226.html

Re: nincs cím

#593583 Zotya32 Előzmény: #593327

32-es ládás ember ma elfelejtett felkelni?? tegnap eladó a sok láda, ma meg nem?? milyen piacos ez? :)

Re: nincs cím

#593327 macika Előzmény: #593303

Hollandiában is a tulipánhagyma lufi! )))

jenőbá ki kaphatja ezt a 950e drb eladó "kisbefektetőt" az eladóiról

mi az neki ))