Re: nincs cím 2013. január 25. 23:02 Keg Jenő Előzmény: #590283 http://www.fourfourtwo.hu/hirek/magyarorszag/nb-i/diosgyor/leisztinger-a-magyar-futball-fejlodeset-nem-szolgalja-a-jelenlegi-bajnoki-rendszer