Re: nincs cím 2013. február 4. 19:20 macika Előzmény: #594474 jenőbá vigyázzon magára )) http://www.penzcentrum.hu/karrier/videon_a_nyomor_vamszedoje_elfogtak_a_balmazi_uzsorast.1035385.html