Re: nincs cím 2013. január 30. 13:22 macika Előzmény: #593303 Hollandiában is a tulipánhagyma lufi! ))) jenőbá ki kaphatja ezt a 950e drb eladó "kisbefektetőt" az eladóiról mi az neki ))