Szia! Képzeld el mennyit töprengett, bele merjen-e venni? Ráadásul rögtön egy ekkora pakkot?
Nehogy a többiek észrevegyék, hogy szép lassan elkezdtem betárazni belőle!
Aki adta az meg azon törpölt:Jesszusom nem akarnak kisemmizni, mi lesz ha a következő kötés 500,-Ft-on lesz csak majd?? Vissza tudom-e venni még a rally előtt?
:)