Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#597051 Miguel Előzmény: #596948

Szia! Képzeld el mennyit töprengett, bele merjen-e venni? Ráadásul rögtön egy ekkora pakkot?

Nehogy a többiek észrevegyék, hogy szép lassan elkezdtem betárazni belőle!

Aki adta az meg azon törpölt:Jesszusom nem akarnak kisemmizni, mi lesz ha a következő kötés 500,-Ft-on lesz csak majd?? Vissza tudom-e venni még a rally előtt?

:)

Re: nincs cím

#596937 macika Előzmény: #596933

megint hasít a molecula story meg a mongol és portugál?

vagy most mi a " phyl himnusz"

)))))

Re: nincs cím

#596640 Trisz Előzmény: #596595

Ehhez még az átkötésekből adódó konzekvenciákat is hozzá lehet adni.

Re: nincs cím

#596595 Zotya32 Előzmény: #596074

mikor lesz már megint 100% közkéz? :)

HIMANDU Enterprises Kft. 21,35 % 19 600 000 db

KILIMA Enterprises Kft. 9,15% 8 400 000 db

Dr. BÖJTHE Kálmán 7,32% 6 720 000 db

Közkézhányad: 62,18% Utolsó frissítés dátuma: 2012. okt. 10

Re: nincs cím

#596069 Zotya32 Előzmény: #595963

idén vajon átlépi az 50 ft-ot?? lassan már nem is emlékszem mikor volt annyi utoljára... talán 2009-ben volt 90 ft környékén...

Re: nincs cím

#595935 macika Előzmény: #595934

minden évben ezt mondod, ez nem nagy meglepetés )))

a dax egyelőre mínuszos idén, ott egy évvel ezelőtt volt jó beszálló nem most

sakortelek msci beverés re 4999o )), mol meg most, előtte meg a matáv volt

a nutex osztalékot a nyuszi talán meghozza utoljára aztán pápá

a fotex gábor is "remekel" kint ))