Drakula! Innen már dolgoznod kell.. :-)
Gratulálok!
Ja és kösd fel a gatyát! Vége az unalmas hétköznapoknak! :)))
A családi pótlék nem elég egy havi pelusra! Sok sikert :D
Keresek egy jobb cikket a pozi növelés szabályiról.
Mivel különböző szintekről lesznek, ez tkp. egy természetes hedge, semmi kockázat nincs benne.
Hajrá!
gratula a kis jövevényhez
ezzel végleg belongozódtál ))
Na végre!!! A leghosszabb távú, de a legjobb befektetés!!! Bényén iszunk rátok egyet!!!
aggódom a long pozíciód nyitásának milyen hatása lesz az emberiségre, de gratulálok papamaci :)
Na ez a befektetés ami tuti hozza a profitot. Gratulálok!
Kedves Matgab, szívből gratulálok! Lassan meg kellene nézni, hogy fiú vagy lány a gyerek.
Gratula !
Kívánom h az egyik legsikeresebb is legyen :)
na, megcsináltam életem leghosszabb távú befektetését... Apuci lettem!
De a baba is 10%-kal kisebb a szokásosnál, 48cm... :-)
Üdvözlet a bényei túrázóknak, jövőre már isten bizony megint csatlakozom hozzátok!
isten nem igazodik ki rajtad...
Egyelőre tartok mindent BUX short, OTP long, Freesoft, Flax, EUR betét, forint betét, államkötvény, garázs, lakás...
Csoda , hogy világgazdasági recesszió van?