Re: nincs cím 2012. október 17. 22:33 exmnbs1 Előzmény: #563701 sok boldogságot a családnak és a babának!!!!)))) meglátod milyen hamar megnő és majd nézegethetitek az első ruhácskát hogy hogy is fért bele