Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #563359

na, megcsináltam életem leghosszabb távú befektetését... Apuci lettem!

De a baba is 10%-kal kisebb a szokásosnál, 48cm... :-)

Üdvözlet a bényei túrázóknak, jövőre már isten bizony megint csatlakozom hozzátok!