Re: nincs cím 2012. október 16. 18:32 matgab Előzmény: #563359 na, megcsináltam életem leghosszabb távú befektetését... Apuci lettem! De a baba is 10%-kal kisebb a szokásosnál, 48cm... :-) Üdvözlet a bényei túrázóknak, jövőre már isten bizony megint csatlakozom hozzátok!