Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Camilla2 Előzmény: #564434

Bizony hamar megnőnek ! Pár éve a lányomnak nagyon tetszett egy cipő a 37-es lábára,nem volt csak 41-es méret,persze az anyját rábeszélte,megvették... ma már jó a méret... de ma már nem tetszik neki :-))