Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#563756 Grizzly Géza Előzmény: #563701

Gratulálok!

Ja és kösd fel a gatyát! Vége az unalmas hétköznapoknak! :)))

A családi pótlék nem elég egy havi pelusra! Sok sikert :D

Re: nincs cím

#563755 kissat Előzmény: #563724

Keresek egy jobb cikket a pozi növelés szabályiról.

Mivel különböző szintekről lesznek, ez tkp. egy természetes hedge, semmi kockázat nincs benne.

Hajrá!

Re: nincs cím

#563745 picirigo Előzmény: #563701

Na végre!!! A leghosszabb távú, de a legjobb befektetés!!! Bényén iszunk rátok egyet!!!

Re: nincs cím

#563739 Kissherceg Előzmény: #563701

aggódom a long pozíciód nyitásának milyen hatása lesz az emberiségre, de gratulálok papamaci :)

Re: nincs cím

#563701 matgab Előzmény: #563359

na, megcsináltam életem leghosszabb távú befektetését... Apuci lettem!

De a baba is 10%-kal kisebb a szokásosnál, 48cm... :-)

Üdvözlet a bényei túrázóknak, jövőre már isten bizony megint csatlakozom hozzátok!

Re: nincs cím

#563356 matgab Előzmény: #563267

Egyelőre tartok mindent BUX short, OTP long, Freesoft, Flax, EUR betét, forint betét, államkötvény, garázs, lakás...

Csoda , hogy világgazdasági recesszió van?

Re: nincs cím

#563266 Bendeguz Előzmény: #563255

De rég nem írt a mester. Matgab, mid van most? Mit készülsz venni? Megshortolnád a kedvemért az OTP-t? KÖszi!