én ugyan nem shortoltam, sőt megszakításokkal egész évben longoltam, de ennek az emelkedésnek már én sem örülök....a bevétel a longból nem esik annyira jól, mint amennyire a valutakészleteim miatt aggódom, és hát az se tetszik, hogy a fityesz nem szop hatalmasakat..a sikerük nekem xart se ér, ellenben a diktatúrájuktól rosszul vagyok....ez a kis politizálás ugyan sajnos nagyon is off, de a jelenlegi rózsaszín gazdasági köd sajnos átvitt értelemben támogatja őket