Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

azért némi önkritikát gyakorolva be kell hogy lássam ,az elmult vastag 3év meredek emelkedéséből egy kanyit nem profitáltam,a sikeres rövidebb longokat a makacs shortvárás simán leamortizálta,az évem ismét nem lesz plusszos,el kell gondolkodnom a shortb vetett hitemen :)

jó időben megnyitott vásárlásokkal kinnt is ,itthon is KOMOLY hozamok lehettek volna elérhetőek,persze tudva azt hogy a volna és a talán a nincs testvérei és igy utolag bárki lehet okos,nem fogom tökönszúrni magam :) de a továbbiak szintén homályba burkolóznak előttem