Hozzászólás
Borskaszámomra ez a hihetetlen,tudom hogy miként miért és mi módon,de mégis csodálattal tölt el,és így utólag is szinte hihetetlennek tartom:
http://stooq.com/q/?s=es.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0
egy gazdasági káosz kellős közepén,amikor kontinensnyi aggodalom akad,no comment