Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #563481

Üdv Bud!

Látom még mindig haragszotok Buxra.

Csak a short, csak a short.

Mi a baj a longgal?

Mondjuk lassan 20K Buxnál azért oda kell figyelni, ezt megértem, na de addig 16Któl mi volt a baj? Ahogy visszaolvasom mindenki adta még mindig, és a körbe Herceg is beszállt. Nem semmi

Sosem értettem minek állandóan adni, 100pontra verni a KT-t.

Kifutáskor meg megy a pislogás mire emelkedik már.