Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #563481Üdv Bud!
Látom még mindig haragszotok Buxra.
Csak a short, csak a short.
Mi a baj a longgal?
Mondjuk lassan 20K Buxnál azért oda kell figyelni, ezt megértem, na de addig 16Któl mi volt a baj? Ahogy visszaolvasom mindenki adta még mindig, és a körbe Herceg is beszállt. Nem semmi
Sosem értettem minek állandóan adni, 100pontra verni a KT-t.
Kifutáskor meg megy a pislogás mire emelkedik már.