Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #563411nem akar itt semmi sem esni egyelőre...OTP is ingyen van...bét már hetek óta csak felfelé igyekszik.
ingyenpénz ömlik a piacokra..abból könnyű hősködni...de ki fog munkából pénzt termelni ?
miért nem ezért adtak tegnap közgazdasági nobel díjat ? :-))) ja ? hogy erre nincs válasz ?