Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #563411

nem akar itt semmi sem esni egyelőre...OTP is ingyen van...bét már hetek óta csak felfelé igyekszik.

ingyenpénz ömlik a piacokra..abból könnyű hősködni...de ki fog munkából pénzt termelni ?

miért nem ezért adtak tegnap közgazdasági nobel díjat ? :-))) ja ? hogy erre nincs válasz ?