Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#563418 Waszeitung Előzmény: #563411

Nem gondoltam volna hogy a tegnapi száz pontot lecsorgást érdemes lenne megvenni mert ma +200 pont nyerő lehetett volna rajta...pff.

nyomtam egy shortot.. F…

#563410 Ibiza

nyomtam egy shortot..

Forint bikáskodik..nem is esik jól de meglátjuk

kéne egy ki erőgyüjtés..itt ritka a levegő..

Re: nincs cím

#562549 BudFox Előzmény: #562519

USA nekünk figurázott...

ma is elindultak élesen lefele...gyanítom hogy hétfőn pluszba rángatják a BUX -ot bármi is legyen :_))

jó hétvégét mindenkinek, sziasztok.

nahh pici off,eurusd is …

#562519 Borska

nahh pici off,eurusd is belépős nálam 1,2970en short target 1,2880 stopp pedig 1,30

lássul,ha ez elindul lefelé indexek is vele mehetnek

Re: nincs cím

#562518 Borska Előzmény: #562515

akkor a Te szemszögedből illene ma s&p nek 1430fölött maradnia....

...én alá várom :) lehet hiába

de hetes képeket nézve h…

#562513 Borska

de hetes képeket nézve hacsak ma bele nem sz@rnak a nulláslisztbe akár fordulat is jöhet,1432-34 körüli zárót vizionálok alapesetben,shortnak kedvezőbb esetben pedig olyan minusz 0,4 -0,5% körüli esést várnék kint

Re: nincs cím

#562510 Borska Előzmény: #562509

nekem még csúcs időszakomban is max 100 volt a legtöbb eddig életemben :) de mostanság inkább óvatos a duhaj nálam :) de ahogy megnyitottam már ki is lőtt usa :) abban a szent pillanatban up....

19255ön ujabb shortokat …

#562508 Borska

19255ön ujabb shortokat nyitottam,talán pár hetes távon fordulat jöhet

Mff... mindjárt visszaes…

#562483 Fornit

Mff... mindjárt visszaesünk 210-re, ahonnan a shortjaim nagy része volt...

Re: nincs cím

#562395 szotyi Előzmény: #562393

vagy ezt, mint a legfőbb komponens...

Jelen levelünkkel küldjük Önnek a(z) Erste Fókusz legújabb kiadását, melynek legfontosabb témái a következők:

Új idei rekordot állított be tegap az OTP árfolyama, ezzel pedig áttörte a 4200 forintnál található ellenállást és egyúttal kilépett 1 éves bázisából is. A következő erős szint, ami feltartóztathatja az árfolyam emelkedését a már régóta nem járt az OTP árfolyama 4500 Ft-nál található, azonban ennek áttörése után 5100 forint fölé is emelkedhet a részvények árfolyama. A pozitív technikai képen túl több fundamentális érv is felsorakoztatható az árfolyam emelkedése mellett.

Re: nincs cím

#562389 Frontin Előzmény: #562382

Ok, majd igyekszem! Az amerikai piacot vizsgálva, ugyancsak helyes lehet a feltételezés, eléggé összeállt az összes index egy jelentősebb elmozduláshoz lefelé, és itt most nem 20-40 pontos SnP trendre gondolnék, szerinem lassan itt lesz az ideje hosszabb távban gondolkodni.