Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #562379Hali,nem csodálkoznék ilyen megoldáson,hogy még jobban szívassa a piac a kisbüfit...én szívesen látnám ezt bővebben is Tőled.
Hali,nem csodálkoznék ilyen megoldáson,hogy még jobban szívassa a piac a kisbüfit...én szívesen látnám ezt bővebben is Tőled.