Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #562509

nekem még csúcs időszakomban is max 100 volt a legtöbb eddig életemben :) de mostanság inkább óvatos a duhaj nálam :) de ahogy megnyitottam már ki is lőtt usa :) abban a szent pillanatban up....