Re: nincs cím 2012. október 12. 17:49 BudFox Előzmény: #562519 USA nekünk figurázott... ma is elindultak élesen lefele...gyanítom hogy hétfőn pluszba rángatják a BUX -ot bármi is legyen :_)) jó hétvégét mindenkinek, sziasztok.