Re: nincs cím 2012. október 12. 12:04 szotyi Előzmény: #562338 nézd ezt és igérem, máshogy fogod látni :-) http://www.portfolio.hu/deviza_kotveny/deviza/kacerkodik_a_kitoressel_a_forint_300_alatt_a_cds-felar.174184.html