Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

A társaság folyamatban l…

#556701 Zotya32

A társaság folyamatban lévő perei:

1. Fővárosi Bíróság 8.P.20.497/2007. sz. (a bíróság elnevezése 2012. január 1-jével Fővárosi Törvényszékre változott)

Felperes: PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt., alperes: Ceva-Phylaxia Zrt. (1107 Budapest, Szállás u. 5.)

A per tárgya: fizetési kötelezettség teljesítése. A pert felperes 2001-ben indította a felek közt 1991-ben létrejött Licenciaszerződés szerinti, a felperesi vakcina-szabadalmak magyarországi hasznosítása ellenében járó, alperes által nem teljesített licenciadíj megfizetése iránt. A licencia díj megfizetése iránt indított perben 2011. április 20. napján az elsőfokú bíróság az alperest 128.383.054 Ft + ÁFA összegű licenciadíj és ennek 2000. január 1. napjától számított késedelmi kamata megfizetésére kötelezte és az alperes beszámítási kifogását 3.575.812 Ft tekintetében elutasította.

Az alperes fellebbezése folytán eljáró másodfokú bíróság (Fővárosi Ítélőtábla

8.Pf.21.393/2011.) 2012. január 26. napján az alperes kötelezését 43.051.840 Ft-ra és járulékaira leszállította. A PHYLAXIA 1912. Holding Nyrt. a másodfokú ítélet ellen felülvizsgálati kérelmet terjesztett elő a Kúriához. A Kúria (ügyszám: Pfv.IV.20.671/2012.) a felülvizsgálati tárgyalást 2012. november 7. napjára tűzte ki.

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556408 macika Előzmény: #556401

mondjuk ennél viccesebb csak a táncolj Törő bekiabálás volt a Vecsés Sc meccsen

Terike néni be is rekedt )))

azon nevetett a fél kocsma

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556401 macika Előzmény: #556125

a ládások legyőzték az áfész ligában a főnix madarat ? )

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556125 Keg Jenő Előzmény: #556120

Az Újpest 2-1-re legyőzte a KTE-Phoenix Mecano csapatát hazai pályán az OTP Bank Liga 8. fordulójában.

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556120 macika Előzmény: #556113

Ismét a Ferencváros kötelekébe tartozik a klub egykori klasszis játékosáról, Dalnoki Jenőről elnevezett labdarúgó-akadémia.

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556113 Zotya32 Előzmény: #556109

Jenő bá, kicsit erősen koncentrált... ez túl sok volt :)) re: 2-1 :)

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#556109 Zotya32 Előzmény: #555378

Jenő bá, koncentráljon a lilákra, a mercisek aláznak a Megyeri úton.... :)

"minden egyes mozgó átla…

#555952 Zotya32

"minden egyes mozgó átlag felett van jelenleg az árfolyam.ezzel a hosszantartó 29-30 ft os mahinálással ,felfelé tolták a boolinger szalag felső szárát.

akkora szűkülés van,hogy 32 ft-tól már akár bullis is lehet,mivel a szükülésből kilép az árfolyam.ha megtolják valami hirrel,és akarják is,hogy menjen,akkor menni fog.

d_mode"

Már akartam javasolni, hogy vki vonalakat is elemezhetne, bár itt mondjuk semmi értelme, mert mint láttuk a héten is, a mai "kamusvétel" nélkül, 4 db kötés volt!!!

ez a papír lehetne a TA halála, bármit lehetne rá kitalálni, nem történne semmi, hacsak a bennfentesek nem lépnek. Olyan papír lett, mint a rejtett gazdáké... re: epeh

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555950 Zotya32 Előzmény: #555917

Medve bácsi? Maga "appleb*zi"? :))

lesz jövőre IP6, nyugi, tavasszal dél-koreai gyártó kijön a galaxy 4-es típussal, jön a nokia dömping is, nem várhatnak vele 2 évet, mert addigra kukacos lesz az alma :))

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555917 macika Előzmény: #555900

IP6 csak 2 év múlva lesz, még nagyobb sorral )) addigra galcsin X is elavulttá válik )))

a noki wp8 kukás gyulás microfos lefagyás , samsi meg perre kifizeti az IP-k 10 éves javítási költségét ))

re tömegárú

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555900 Zotya32 Előzmény: #555877

amúgy ezek az "almab*zik" jövő nyáron ismét sorban fognak állni az IP6-ért?? :))

ideje lenne a bőr alá ültethető mobiltelefont piacra dobni, a márkajelzést meg a homlokukra lehet tetoválni re: egyenmajmok :))

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555884 Zotya32 Előzmény: #555883

12 konti is megvan, és lett új 12, 31-en

ja, nem az csak 2x6, kicsit felszoroztam :)

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555883 macika Előzmény: #555881

akadtak "némi" nehézségek )

pl az hogy az ute kiesik idén )

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555881 Zotya32 Előzmény: #555880

azért elég nehezen ment... október körül kerülhetnek be a bét-re, eltartott vagy 5-6 hónapig...

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

#555877 macika Előzmény: #555876

az filléres tétel egy apple-nek

nem gagyi galxfos amit évente dobálnak el )))