Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

macika Előzmény: #555876

az filléres tétel egy apple-nek

nem gagyi galxfos amit évente dobálnak el )))