Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

Zotya32 Előzmény: #555880

azért elég nehezen ment... október körül kerülhetnek be a bét-re, eltartott vagy 5-6 hónapig...