Re: a forgatókönyvnek változnia kell!
Zotya32 Előzmény: #555877amúgy ezek az "almab*zik" jövő nyáron ismét sorban fognak állni az IP6-ért?? :))
ideje lenne a bőr alá ültethető mobiltelefont piacra dobni, a márkajelzést meg a homlokukra lehet tetoválni re: egyenmajmok :))