Re: a forgatókönyvnek változnia kell! 2012. szeptember 21. 15:25 Zotya32 Előzmény: #555869 12 konti maradt, az elvileg 60k részvény... most 130k vevő jött 30 ft-ra... vagy ez egy újnak a nyitása?? ja, és már megint péntek, 15:21... :))