Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

Zotya32 Előzmény: #555869

12 konti maradt, az elvileg 60k részvény... most 130k vevő jött 30 ft-ra... vagy ez egy újnak a nyitása??

ja, és már megint péntek, 15:21... :))