Re: a forgatókönyvnek változnia kell!
macika Előzmény: #555900IP6 csak 2 év múlva lesz, még nagyobb sorral )) addigra galcsin X is elavulttá válik )))
a noki wp8 kukás gyulás microfos lefagyás , samsi meg perre kifizeti az IP-k 10 éves javítási költségét ))
re tömegárú