Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: a forgatókönyvnek változnia kell!

macika Előzmény: #555900

IP6 csak 2 év múlva lesz, még nagyobb sorral )) addigra galcsin X is elavulttá válik )))

a noki wp8 kukás gyulás microfos lefagyás , samsi meg perre kifizeti az IP-k 10 éves javítási költségét ))

re tömegárú