Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1212

Re: nincs cím

#552620 Frontin Előzmény: #552615

Érdekes lesz mihez kezdünk a résekkel a továbbiakat illetően. Amennyiben nyitva maradnak, akkor lehet hogy csak egy minimális korrekció/konszolidálódás ezen a szinten várható, ha viszont visszatöltenénk őket, akkor komolyabb realizálási hullám is kibontakozhatna. Mol, Otp, Bux, Bux hati esetén negatív divergenciákat látok, nekem ez is az emelkedés kifulladását(legalábbis időlegesen) jelzi előre. Aztán lehet hogy benézem.

Re: nincs cím

#552615 Frontin Előzmény: #552606

Neked és Bud-nak is gratulálok a nyerőhöz! Én valahogy a longgal úgy vagyok, hogy sokszor jó helyen nyitok, de v.mi miatt nem futtatom ki a pozikat rendesen. Ellenben a shortnál v.mi miatt ez jobban működik nekem. Érdekes, nem tudom a miértjét...

Re: nincs cím

#552612 BudFox Előzmény: #552609

áh..döntöttem...elkezdtem most eladni a longokat....apránként...shortot már nyitottam is...ha feljebb jönne megy rá a következő

Re: nincs cím

#552609 BudFox Előzmény: #552568

én ful longot hoztam át mára virradóra...még a Stop omat sem ütötték ki... most látom hogy volt már 19.200 is....én onnantól megpróbálnék egy shortot...

ha felmegy odáig akkor nyomok rá egyet.

lennt vár a Stop ha esnénk.

kár hogy tegnapelőtt 18.848 -ról indítottam a longot, és nem 250 ponttal lejjebbről..de hát ez van,

Re: nincs cím

#552590 Fornit Előzmény: #552548

Beálltam nyitóra 831-re, de föléhúzták a nyitót, sokáig 801-nek nézett ki. Ma nem nyitottam semmi poziciót. Nagyon erős nyitások voltak.

hati long zárva 18580 - …

#552589 Borska

hati long zárva 18580 - 19100 ritka az ilyen ajándék +520 pont,shortnyitási lehetőségre várok

Tegnap nyerőben zárt sho…

#552575 Tapasz

Tegnap nyerőben zárt shortok visszanyitva 18997-es átlaggal.

Re: nincs cím

#552568 akpo7 Előzmény: #552563

Nalam 2 lehetoseg van: long vagy zero pozi. Itt a short ongyilkossag. Lehet, ev vegeig az is marad.

Re: nincs cím

#552563 BudFox Előzmény: #552557

+ 440 ponton vagyunk wow....nem semmi.....

a tegnapi nagy lejtmenet nem kellett volna...sokakat megijesztett és shortba szálltak.

Re: nincs cím

#552557 Ibiza Előzmény: #552548

tegnap kellett volna volna..lezártam shortokat gondoltam fordulok longba....de ez van..

reggel ráakartam adni de ahogy írtam a számokat már nrm voltak igazak..

Re: nincs cím

#552555 wizes Előzmény: #552548

Meglévőkhöz vettem és azonnal beraktam eladásra feljebbre az egészet.

10 ből 9x nagy felgap után beesik.