Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #552548

tegnap kellett volna volna..lezártam shortokat gondoltam fordulok longba....de ez van..

reggel ráakartam adni de ahogy írtam a számokat már nrm voltak igazak..