Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 9:13 Ibiza Előzmény: #552548 tegnap kellett volna volna..lezártam shortokat gondoltam fordulok longba....de ez van.. reggel ráakartam adni de ahogy írtam a számokat már nrm voltak igazak..