Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 9:28 BudFox Előzmény: #552557 + 440 ponton vagyunk wow....nem semmi..... a tegnapi nagy lejtmenet nem kellett volna...sokakat megijesztett és shortba szálltak.