Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #552557

+ 440 ponton vagyunk wow....nem semmi.....

a tegnapi nagy lejtmenet nem kellett volna...sokakat megijesztett és shortba szálltak.