Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #552606

Neked és Bud-nak is gratulálok a nyerőhöz! Én valahogy a longgal úgy vagyok, hogy sokszor jó helyen nyitok, de v.mi miatt nem futtatom ki a pozikat rendesen. Ellenben a shortnál v.mi miatt ez jobban működik nekem. Érdekes, nem tudom a miértjét...