Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #552568én ful longot hoztam át mára virradóra...még a Stop omat sem ütötték ki... most látom hogy volt már 19.200 is....én onnantól megpróbálnék egy shortot...
ha felmegy odáig akkor nyomok rá egyet.
lennt vár a Stop ha esnénk.
kár hogy tegnapelőtt 18.848 -ról indítottam a longot, és nem 250 ponttal lejjebbről..de hát ez van,