Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #552568

én ful longot hoztam át mára virradóra...még a Stop omat sem ütötték ki... most látom hogy volt már 19.200 is....én onnantól megpróbálnék egy shortot...

ha felmegy odáig akkor nyomok rá egyet.

lennt vár a Stop ha esnénk.

kár hogy tegnapelőtt 18.848 -ról indítottam a longot, és nem 250 ponttal lejjebbről..de hát ez van,