Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #552600Egy kis klasszikus Ta. Én ebből a megfontolásból nyitottam. Előző eső szakasz ideális korrekciója+sávtető húzodik itt. Amennyiben tovább is menne, akkor is jó stopszintet tudok hozzá belőni, nem lenne nagy a veszteség.
http://kepfeltoltes.hu/120914/BUX1212_NAPI_www.kepfeltoltes.hu_.jpg