Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: fd

#552012 Frontin Előzmény: #551957

Én a kevés lehetőségről beszéltem, és pont emiatt sokan a partvonalon maradunk akarva/akaratlan. Közben látom a 400-as szint meg is van...

Re: nincs cím

#551991 BudFox Előzmény: #551966

nem, ha shortban lennénk, már úgy repülnénk fölfele hogy nem lehetne utolérni :D

18580on vettem vagy 10ko…

#551989 Borska

18580on vettem vagy 10kontit,szerintem FED bizonytalanság miatt van ez a lekör,de délutánra kisüthet a napocska ,szeretném ma zárni 18780körül :) kiderül

Re: nincs cím

#551966 Ricsi Előzmény: #551958

Hiszen longban vagy :)

Ha shortban lennél, akkor most azt mondanád, délután begyorsul az esés :D:D

Re: nincs cím

#551958 BudFox Előzmény: #551954

nekem is shortban kellett volna maradnom tegnap....de annyira megtépték tegnap..hogy lezártam.

talán most megy még kicsit fölfele.....délután szerintem.

Re: fd

#551950 Frontin Előzmény: #551941

Meg hát az ember ilyen kt-ra nem is szivesen pakol rá shortot, oda rakják néha mindenféle ésszerű magyarázat nélkül ahová akarják.

Re: nincs cím

#551949 BudFox Előzmény: #551940

tegnap ki akarták töretni, ma meg be akarják verni...pont ellenkezőleg lett volna értelme..de mindegy...áh...a franc vinné el ezt is..

Re: fd

#551941 Frontin Előzmény: #551939

Én is, legyen mozgás az a lényeg. Egy problémám mindösszesen az, hogy nagyon kicsi nálunk a forgalom, nehéz megjátszani ezeket a kis napon belüli lehetőségeket, és arra a kevésre is túl sokan utazunk. :-(

nálam a 600 az 500 és a …

#551940 Ibiza

nálam a 600 az 500 és a 250 ellenállások.. az 500 és a 250 az erős..

otp 950.

Re: fd

#551937 Frontin Előzmény: #551906

Bux 480 egy rövid megálló, 400 a következő szint. Otp-ben is még min. van egy kör 65-ig szvsz.

Re: fd

#551906 Frontin Előzmény: #551902

Bux-nál ugyanez a sáv 550-700 között található, amerre kilép az az irány egy menetre.

Re: fd

#551902 Frontin Előzmény: #551892

Igen, állítólag 18.30-kor, természetesen a mi piaczárásunk után, csak hogy ne legyen egyszerű az élet.

Re: nincs cím

#551900 BudFox Előzmény: #551625

SP futures kicsit mászik fölfele...

délután valami bejelentés is lehet....lehet nagy hullámvasút zárás előtt még.