Re: nincs cím 2012. szeptember 13. 10:44 BudFox Előzmény: #551954 nekem is shortban kellett volna maradnom tegnap....de annyira megtépték tegnap..hogy lezártam. talán most megy még kicsit fölfele.....délután szerintem.