Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551954

nekem is shortban kellett volna maradnom tegnap....de annyira megtépték tegnap..hogy lezártam.

talán most megy még kicsit fölfele.....délután szerintem.