Re: nincs cím 2012. szeptember 13. 10:34 BudFox Előzmény: #551940 tegnap ki akarták töretni, ma meg be akarják verni...pont ellenkezőleg lett volna értelme..de mindegy...áh...a franc vinné el ezt is..