Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #551608http://www.solarcapital.hu/50-aranyszabaly
az első pont elég jó..ezt kell figyelembe venni..Hathornak is hasznos lenne.. én is magamra ismertem
http://www.solarcapital.hu/50-aranyszabaly
az első pont elég jó..ezt kell figyelembe venni..Hathornak is hasznos lenne.. én is magamra ismertem