Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

Frontin Előzmény: #551939

Én is, legyen mozgás az a lényeg. Egy problémám mindösszesen az, hogy nagyon kicsi nálunk a forgalom, nehéz megjátszani ezeket a kis napon belüli lehetőségeket, és arra a kevésre is túl sokan utazunk. :-(