igy igaz,én is igy látom,sőt 19500-20000es tartományba való felszúrást is elképzelhetőnek tartom,én onnan kezdeném a shortot építeni,persze kül és belpolitika függő a dolog
igy igaz,én is igy látom,sőt 19500-20000es tartományba való felszúrást is elképzelhetőnek tartom,én onnan kezdeném a shortot építeni,persze kül és belpolitika függő a dolog
ez most nagyon nem short, a stimulusok hatása hosszú napokig érződhet,sőt....
ha fed nem csördít oda egy QE-vel akkor talán lefordulnak az indexek,de ha még ezt is meglépik akkor biza hegymenet továbbra is
az usa ISM adat hónapok óta zsinórban jó szar lett,ehhez a munkaerőpiaci adat is piros,utoljára 2001ben és 2007ben volt ilyen együttállás,akkor pedig brutál esés jött belőlle,ami most is elindulhat ,de nem mindegy milyen szintről,a bika piac utolsó fázisa a eszement emelkedés,az érthetetlen meghúzás,ami akkor jön ha már mindenki azt hiszi nem mehet tovább,ez még nem volt,se itthon se külföldön,én is short belépőre vadászok,mert ha ez lefordul több ezer pontot hoz majd2-3hét alatt,de szerintem ez tuti hogy nem ma lesz,sőt szerintem nem is a héten.......
óvatosan a túlzott méretű shorttal
Azért csak óvatosan, a mai nap szvsz a promt 500-ig el fog menni, de a héten a 19K sem kizárt.
úgy elképzelem hogy ilyen Krisnások terjesztik a NYSE épülete előtt a tanokat, bennt meg mindenki úszik az örömmámorban és nyomkodja a "BUY" gombot :-)
Sziasztok! Bizony a mai napban még bőven benne van az emelkedés lehetősége, elég csak ha az ember ránéz a Mol-Otp párosra, előbbiben 18K-ig, utóbbiban 4K-ig teljesen szabad a pálya. Ezt akár még ma bele tudják kergetni ha akarják. Hogy ez milyen hati értékkel párosulna nem tudom, de nyilván lenne egy kis shortos futtatás.
Igen....teljesen felhúzták a most elvárható maximumra.
amikor nagy emelkedések után vagyunk akkor relatíve magas a KT, amikor nagy esések után vagyunk akkor meg nagyon alacsony...ez szinte mindig igy szokott lenni.
teljesen rendben van a kt most
mindegy de én úgy érzem nagyobb az esély ma a shortpozik felszámolásának mint a longénak
az majd holnap ha nemleges lesz a döntés,na az gyors lenne
300 lett a kt, nem nagyon lehet ma vele kereskedni
felfelé is kattognának azok
650,700 körül sok lehet a short-stop is
én várok egy lefelé mozgást.. nem tudunk feljebb menni sokan eladogatnak.. ha megindul le akkor kattognak a stopok..
most inkább a shortosok vannak kényszerben ,az ő hátukon repűl a piac egy ideje
ez lesz ma is,vagy legalábbis én erre számítok
az vszínű utána long,de előtte még vehetnek olcsón
vagy ha beárazták már?
holnap délelőtt 10-kor fognak szavazni az esm-ről
szakértők szerint át fog menni ,ezért én már ma délután várok a daxban is és itthon is egy nagy menetet
nekem most egyértelműen long