Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

Re: nincs cím

#551139 Frontin Előzmény: #551133

Szerintem nagyon is reális elvárás. Molnál naposon nézve a legutóbbi eső szakasz ideális korrekciója, és egyben egy korábbi lokális csúcs/támasz is 18.350 környékén, az szerintem egy fontos szint, addig ha minden jól megy holnap el is mehet, ill. Otp megkocogtathatja, talán egy kicsit fölé is nézhet a 4K-nak. Ebben az esetben bőven lesz lehetőséged zárni 19K körül...

Re: nincs cím

#551133 akpo7 Előzmény: #551131

Mivel nem vittek el a longombol, ezert bizom egy magas nyitoban, ahonnan visszautik. 19K-val elegedett lennek.

Re: nincs cím

#551131 Frontin Előzmény: #551125

Ha holnap nagyon happy lenne minden a németek miatt, akkor a promt elmehet akár 19K-ig is, hati pedig talán 19.200 környékére. Ez a legoptimistább forgatókönyv nálam. Onnan viszont szeritem mindenképpen indulni fog egy korrekció, akármilyen bika is ez a piac, első lendületből nem hiszem hogy tovább tudna robogni.

Re: nincs cím

#551125 TROPHEUS Előzmény: #551123

nézd szerintem 1 hónapon belül oti 4600,mol 20000 lesz legalább

na majd ott talán kifullad az emelkedés

én így látom most

Re: nincs cím

#551123 BudFox Előzmény: #551117

akkor már menjen jó magasra...ha lehet holnap reggel....mert ez a kifulladást jelentené..

vagy nem holnap, de hamarosan..gyorsuló, exponenciálisan emelkedő szakasz mindig a kifulladást jelzi

Re: nincs cím

#551122 TROPHEUS Előzmény: #551119

éppen ilyen délutánra számítottam,sok shortot zárnak még záróban

hati sem itt fog végezni

Re: nincs cím

#551116 Frontin Előzmény: #551112

Nem voltam gépnél, és mire visszajövök látom hogy 850-től 2 adag shortpakkocskám kinyílott. Ezek csak az első fecskék, és egyelőre csak rövidre tervezek velük. 19K-ig bezárólag pár aknát még elhelyeztem azért...

Szeptember eddig 7 ker n…

#551098 Fornit

Szeptember eddig 7 ker nap +1100-1200 pont.

Re: nincs cím

#551088 BudFox Előzmény: #551043

én lezártam még 18.800 alatt a shortokat...áh...még nem jött el a short ideje.....kivárom. nem gond.

nagyon menni akar

had menjen....de nélkülem...fel.

Re: nincs cím

#551040 BudFox Előzmény: #550992

mert örömködni jóóóó :-)))

majd mi lesz október elején...amikor közzé teszik hogy 107-108-109 % -ra túlteljesítettük már az egész éves hiánycélt..azt nem tudom :D

németeknél is zárogatnak…

#551013 TROPHEUS

németeknél is zárogatnak már a shortosok

ez most egy ilyen piac-januári dejavu