Szerintem nagyon is reális elvárás. Molnál naposon nézve a legutóbbi eső szakasz ideális korrekciója, és egyben egy korábbi lokális csúcs/támasz is 18.350 környékén, az szerintem egy fontos szint, addig ha minden jól megy holnap el is mehet, ill. Otp megkocogtathatja, talán egy kicsit fölé is nézhet a 4K-nak. Ebben az esetben bőven lesz lehetőséged zárni 19K körül...