Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 12:09 TROPHEUS Előzmény: #550909 teljesen rendben van a kt most mindegy de én úgy érzem nagyobb az esély ma a shortpozik felszámolásának mint a longénak az majd holnap ha nemleges lesz a döntés,na az gyors lenne