Re: nincs cím 2012. szeptember 11. 11:15 TROPHEUS Előzmény: #550870 holnap délelőtt 10-kor fognak szavazni az esm-ről szakértők szerint át fog menni ,ezért én már ma délután várok a daxban is és itthon is egy nagy menetet nekem most egyértelműen long