Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

TROPHEUS Előzmény: #550870

holnap délelőtt 10-kor fognak szavazni az esm-ről

szakértők szerint át fog menni ,ezért én már ma délután várok a daxban is és itthon is egy nagy menetet

nekem most egyértelműen long