Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1212

nem mernék most shortot …

#550839 TROPHEUS

nem mernék most shortot nyitni ,a hati szerintem simán megnyalja a héten a 19k-t

most egyszerűen örömködni akar a világ

persze lesznek pici visszahúzások de vad kitépések is

Re: nincs cím

#550782 BudFox Előzmény: #550653

Érdemes megnézni az SP futures reggeli képét is....reggel lefelé indult...de 8 órakor egyből elkezdték pluszba rántani....hmm...a pénz utáni sóvárgás ami még hajtja felfelé az indexeket...

nem tudni hol lesz ebből kifulladás.

Re: nincs cím

#550683 Frontin Előzmény: #550655

Sziasztok!

Én meg gondolkodtam délelőtt egy short indításán rövidre (óráson negatív divergenciák jelentkeztek), de aztán mégis visszavontam, pedig ahogy nézem az első pakk el is ment volna 600 környékén. Nagy tér van még fölfelé, és amilyen agyatlanok, lekopírozzák a tavaly októberi agyfosást, érdemi korrekció nélkül csak tépnek és tépnek. Ebből a megfontolásból továbbra is partvonal. Longot itt én biztosan nem nyitok, v.mire való támasz csak nagyon mélyen van.

ha emlékeim nem csalnak …

#550433 szotyi

ha emlékeim nem csalnak akkor 11 körül szokott az erste likvidálni :-( , nna azért az még tolhat egyet..

Re: nincs cím

#550363 Ibiza Előzmény: #550358

áá annyira nem..csak sok realizáslás jön.. de ha erre tudnak nyomni egy felfelét nagy tömés lehet szép emelkedés mellett..de alapból egy szép csorgást várok..leng az inga..

iszonyat sokan kereskednek TA alapon... 3600alatt nem kell otp..de 3750 felett veszem mint állat..tréfás..4k felett meg habzsolás..

Re: nincs cím

#550358 BudFox Előzmény: #550352

most jön a megynugvás időszaka...a kijózanodás....hogy má' megint az orrunknál fogva vezetett minket ez a két barom...( Börni, Márió) oszt' kezdik eladni .

Re: nincs cím

#549932 BudFox Előzmény: #549909

Igen sok az SP -ben a felső kanócocska...feljebb nem akaródzik most menni...tehát viszem át a shortokat....megpróbálom.

Re: nincs cím

#549922 Fornit Előzmény: #549918

Én meg pozició nélkül. Megőrjítenek ezek a nagy egyirányú mozgások, mert általában nem vagyok bennük :))

Re: nincs cím

#549920 akpo7 Előzmény: #549910

Gondolkodom, h. zarjak e belole. Elvileg kitort, de nemtom, megszolal e vmelyik reszeg politikusunk a hetvegen.

Re: nincs cím

#549918 Euroman Előzmény: #549909

én longból szurkolok az esésnek:)) sok lesz ez már mára, kéne hagyni a jövő hétre is...