volt phyl interjú?
volt phyl interjú?
EHEP Nyrt. - Féléves jelentés
http://client.bet.hu/topmenu/kibocsatok/kibocsatoi_hirek/111630165.html
ennek még meg van a ládás rv
jav kályhás
Azért Konsztantyin Alexandrovics Belzebubov mégiscsak jobb választás lett volna. Igaz, bejöhet még, hisz ez a "hollandus" se fog kitartani 6 fordulónál tovább. )
Időnk az van! :)
Szimpatikus volt ahogy lereagáltad, igazi férfi voltál! Gratulálok!
eddig,minden rendben van.úgynéz ki,hogy jól haladnak a dolgok.
az,hogy helyreáll e teljes mértékben kicsit hosszabb időt vesz igénybe.
off
Megragadom az alkalmat, hogy megkérdezzem: egészség a családban helyreállt?
:)
Igen igen. Ha tévednek, vagy netán megtévesztenek szándékosan (hazudnak) akkor ugyanúgy könnyedén átlépnek rajta, ill. "megmagyarázzák". Csak a stílusuk kissé tudományoskodóbb, mint a fórum nyelvezete.
hajj így "hétfő" reggel de jól esik ez a kellemesen búgó hangja.....:D meg ezek a szófordulatok...
én inkébb úgy fogalmaznék,hogy fokozzák a bizonytalanságot,ami amúgy is felsőfokon van.
ma már közhelynek számít,hogy a goldman a legnagyobb irányító a világon.
azt csinálnak,amit akarnak.
Ahogy látom, a nagyok is vitáznak rendesen: (Pf hírek)
Figyelmeztet a Goldman - El kell hagyni a részvénypiacokat
2012.08.21 08:18
JP Morgan: van még erő az amerikai részvénypiacban
2012.08.21 08:55
Bajnok csapat lesz az Z32
re majomok csak lesnek az új stadionban majd )))
.
off topik
a szinergiás gyógyszer ládás pasi 2012-re jósolta a fundamentás afrikai beszerzést )))
http://www.gazdasagiradio.hu/cikk/389/
re a-vet ))))
on topik
http://sportgeza.hu/futball/2012/08/20/detarinak_az_allasaba_kerult_a_vereseg/
"A Nemzeti Sport úgy tudja, utódja Hollandiából érkezik, a lap szerint Détárinak azért kellett mennie, mert a vezetőség elvárása az első öt forduló alatt 10 pont volt, de négy forduló után csak öt pontja van a csapatnak."
Csak a hollandokban tudnak ezek gondolkodni???? hát már sehol egy portugál? :)))
TP elérte, hogy a bét is nyolcadoljon...
http://www.origo.hu/gazdasag/20120807-miert-zuhan-a-magyar-tozsde-forgalma.html
"A tőzsde forgalma 2010 óta esik fokozatosan, a mostani adat mindösszesen nyolcada a 2007 júliusában elért közel 2000 milliárdos forgalomnak."
Nekem a Barca szimpibb. A Fekete-Törőcsik- Fazekas tiki_taka varázslatra emlékeztetnek a Messiék.
kit érdekel a fradi, újpest... elkezdődött a FOCI... re: real... és Barca... :)
http://indavideo.hu/video/Orosz_golja_az_Ujpestnek
ezt bekapták mint bajnai a libatollat ))