Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #542373http://sportgeza.hu/futball/2012/08/20/detarinak_az_allasaba_kerult_a_vereseg/
"A Nemzeti Sport úgy tudja, utódja Hollandiából érkezik, a lap szerint Détárinak azért kellett mennie, mert a vezetőség elvárása az első öt forduló alatt 10 pont volt, de négy forduló után csak öt pontja van a csapatnak."
Csak a hollandokban tudnak ezek gondolkodni???? hát már sehol egy portugál? :)))