Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Dmode Előzmény: #542452

én inkébb úgy fogalmaznék,hogy fokozzák a bizonytalanságot,ami amúgy is felsőfokon van.

ma már közhelynek számít,hogy a goldman a legnagyobb irányító a világon.

azt csinálnak,amit akarnak.