Re: nincs cím 2012. augusztus 21. 10:10 Dmode Előzmény: #542452 én inkébb úgy fogalmaznék,hogy fokozzák a bizonytalanságot,ami amúgy is felsőfokon van. ma már közhelynek számít,hogy a goldman a legnagyobb irányító a világon. azt csinálnak,amit akarnak.