Hozzászólás
TriszAhogy látom, a nagyok is vitáznak rendesen: (Pf hírek)
Figyelmeztet a Goldman - El kell hagyni a részvénypiacokat
2012.08.21 08:18
JP Morgan: van még erő az amerikai részvénypiacban
2012.08.21 08:55
Ahogy látom, a nagyok is vitáznak rendesen: (Pf hírek)
Figyelmeztet a Goldman - El kell hagyni a részvénypiacokat
2012.08.21 08:18
JP Morgan: van még erő az amerikai részvénypiacban
2012.08.21 08:55