Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Trisz

Ahogy látom, a nagyok is vitáznak rendesen: (Pf hírek)

Figyelmeztet a Goldman - El kell hagyni a részvénypiacokat

2012.08.21 08:18

JP Morgan: van még erő az amerikai részvénypiacban

2012.08.21 08:55