Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#542544 Balázs István Előzmény: #542381

Azért Konsztantyin Alexandrovics Belzebubov mégiscsak jobb választás lett volna. Igaz, bejöhet még, hisz ez a "hollandus" se fog kitartani 6 fordulónál tovább. )

Re: nincs cím

#542505 Trisz Előzmény: #542490

Időnk az van! :)

Szimpatikus volt ahogy lereagáltad, igazi férfi voltál! Gratulálok!

Re: nincs cím

#542490 Dmode Előzmény: #542483

eddig,minden rendben van.úgynéz ki,hogy jól haladnak a dolgok.

az,hogy helyreáll e teljes mértékben kicsit hosszabb időt vesz igénybe.

Re: nincs cím

#542483 Trisz Előzmény: #542455

off

Megragadom az alkalmat, hogy megkérdezzem: egészség a családban helyreállt?

Re: nincs cím

#542481 Trisz Előzmény: #542455

:)

Igen igen. Ha tévednek, vagy netán megtévesztenek szándékosan (hazudnak) akkor ugyanúgy könnyedén átlépnek rajta, ill. "megmagyarázzák". Csak a stílusuk kissé tudományoskodóbb, mint a fórum nyelvezete.

Re: nincs cím

#542475 Mr_insider Előzmény: #542393

hajj így "hétfő" reggel de jól esik ez a kellemesen búgó hangja.....:D meg ezek a szófordulatok...

Re: nincs cím

#542455 Dmode Előzmény: #542452

én inkébb úgy fogalmaznék,hogy fokozzák a bizonytalanságot,ami amúgy is felsőfokon van.

ma már közhelynek számít,hogy a goldman a legnagyobb irányító a világon.

azt csinálnak,amit akarnak.

Ahogy látom, a nagyok is…

#542452 Trisz

Ahogy látom, a nagyok is vitáznak rendesen: (Pf hírek)

Figyelmeztet a Goldman - El kell hagyni a részvénypiacokat

2012.08.21 08:18

JP Morgan: van még erő az amerikai részvénypiacban

2012.08.21 08:55

Re: nincs cím

#542373 Keg Jenő Előzmény: #542370

Nekem a Barca szimpibb. A Fekete-Törőcsik- Fazekas tiki_taka varázslatra emlékeztetnek a Messiék.

Re: nincs cím

#542370 Zotya32 Előzmény: #542365

kit érdekel a fradi, újpest... elkezdődött a FOCI... re: real... és Barca... :)