Re: nincs cím 2012. augusztus 21. 12:36 Dmode Előzmény: #542483 eddig,minden rendben van.úgynéz ki,hogy jól haladnak a dolgok. az,hogy helyreáll e teljes mértékben kicsit hosszabb időt vesz igénybe.