az előző bajnokságban is ennek a meccsnek köszönhetően nem esett ki ligából
majmok )
az előző bajnokságban is ennek a meccsnek köszönhetően nem esett ki ligából
majmok )
Miért, Te is fociztál?
És Sándornak honnan van rá pénze? Netán olajból? vagy vki tartja mögötte a zsákot? Egy amerikai befektető??? :))
annyira átlátszó.... :)) na, de off vége... igazából a phyl is megvehetné, beapportálják a cégbe, végülis a papíralapú újságok ideje lassan lejár.. tegnapi híreket írnak, drágák, és senki nem veszi már... ideális veszteséges üzletág , illene a holdinghoz..... :))
http://www.napi.hu/magyar_vallalatok/elkelt_a_nepszabadsag.528595.html
A Magyar Nemzet információi szerint Csintalan Sándor megvásárolja a Népszabadságot. A volt MSZP-s országgyűlési képviselő és a Hír TV volt műsorvezetője megerősítette a lapnak, hogy foglalkozik a kérdéssel és "nemcsak elméleti, hanem gyakorlati szempontból".
))))))
áj tink szó!
alvó papír hetekig, aztán megindul
utána megint lecsorog
elég uncsis ez nekem (
60k vétel 30-ról....
lassan ez is duplázhatna, mint a többi kreténbox.... :)))
vagy ezzel is azt akarják demonstrálni, hogy a T-kategória alapító tagja már jó útra tért??? :))
Jenő bá meg 95%-ot bukott a humeten... re: 10 millió darabom van... :)
Most nősül, úgyhogy hosszútávra tervez az öreg.
Soros a Facebookon (ha még mindig megvan) legjobb esetben is 20 százalékot bukott eddig.
Németül beszél a Gojko Mitic.
A magyar felirat nem téveszt meg engem.
Biztosan állítom, a film amerikai... :)
tyűha...