Regisztráció Elfelejtett jelszó

Miért utálják a spekik a phylaxiát?

Re: nincs cím

#542363 macika Előzmény: #542362

az előző bajnokságban is ennek a meccsnek köszönhetően nem esett ki ligából

majmok )

Re: nincs cím

#542308 Zotya32 Előzmény: #542092

És Sándornak honnan van rá pénze? Netán olajból? vagy vki tartja mögötte a zsákot? Egy amerikai befektető??? :))

annyira átlátszó.... :)) na, de off vége... igazából a phyl is megvehetné, beapportálják a cégbe, végülis a papíralapú újságok ideje lassan lejár.. tegnapi híreket írnak, drágák, és senki nem veszi már... ideális veszteséges üzletág , illene a holdinghoz..... :))

Re: nincs cím

#541989 macika Előzmény: #541977

alvó papír hetekig, aztán megindul

utána megint lecsorog

elég uncsis ez nekem (

Re: nincs cím

#541977 Zotya32 Előzmény: #541973

60k vétel 30-ról....

lassan ez is duplázhatna, mint a többi kreténbox.... :)))

vagy ezzel is azt akarják demonstrálni, hogy a T-kategória alapító tagja már jó útra tért??? :))

Re: nincs cím

#540975 Keg Jenő Előzmény: #540392

Soros a Facebookon (ha még mindig megvan) legjobb esetben is 20 százalékot bukott eddig.

Re: nincs cím

#540747 Keg Jenő Előzmény: #540396

Németül beszél a Gojko Mitic.

A magyar felirat nem téveszt meg engem.

Biztosan állítom, a film amerikai... :)