Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#537610 Zotya32 Előzmény: #537608

Konzumot messzire kerüld el... ha meg Tüzép-telepet látsz, akkor 10 percen belül hagyd el annak legalább az 1 km-es körzetét ... :))

Re: nincs cím

#537106 matgab Előzmény: #536718

tartom a BUX shortokat (16500-ról) és az OTP longot (4020-ról), ezért pöcsöl a piac se le se fel állapot 17k és 19k között.

Hol van a Mester? Már jó…

#536663 zeeh_

Hol van a Mester? Már jó ideje nem láttam.

Megvan a forinterősödés …

#536467 Fornit

Megvan a forinterősödés oka. A tavalyi emlékekben kell kutatni:

"matgab (Tisztelt Tag) Re: nincs cím Címzett: @Bendeguz

Baxa meg, csak igazam lett ezzel a 313 HUF/EUR-os jóslatommal...

Közben kötöttem egy olyan megbizást, hogy az EUR-jaimat ft-ra váltják 315-ön egy hónap múlva, ha afelett lenne az árfolyam..."

Tehát 315-ös eur vétel.. 315-31,5=283,5

Csak kicsit túllengünk.